Řada GM - nejvyšší kvalita a nejlepší funkce.
Ať už se rozhodnete pro kteroukoli mobilní radiostanici řady GM, máte vždy k dispozici vynikající kvalitu a funkce, které se snadno používají.
Kompaktní a ergonomická konstrukce umožňuje optimální instalaci. Zároveň je dostatečně odolná a trvanlivá i při provozu ve velmi nepříznivých podmínkách. Jedinečná hlasová komprese, zesílení nízkých úrovní X-PandTM a velký mikrofon zajišťují jasný a čistý zvuk i ve velmi hlučném prostředí.
Telefonní funkce a řada různých signalizačních funkcí poskytují uživateli při volání široký výběr možností.
Přepínatelný odstup kanálů umožňuje snadný přechod mezi pásmy
25 kHz a 12,5 kHz.
Programovatelná tlačítka lze nastavit na rychlý přístup k často používaným funkcím a podle těchto funkcí je označit.
K dispozici je i široká škála příslušenství, jehož součástí je i mikrofon s kompletní klávesnicí telefonu a třemi programovatelnými tlačítky.
Radiostanici tak Ize nastavit v souladu s požadavky uživatele, což zvyšuje jistotu uživatele.
Uživatelé na cestách to mají jednoduché - mohou si vybrat z řady nových radiostanic a příslušenství Motorola GM. Díky nim se dostanou tam,
kam potřebují.

Radiostanice kategorie Popular je jednoduchým řešením pro profesionály, kteří potřebují zůstat v kontaktu s ostatními. Tato radiostanice zvyšuje produktivitu, protože uživatelé mohou jednoduše komunikovat a soustředit se tak na svoji hlavní činnost.
Není nic snazšího, než komunikovat pomocí radiostanice kategorie Popular.

GM140 GM340


Díky své jedinečné univerzálnosti se radiostanice GM160/360 stává nepostradatelnou pro rostoucí organizace. Radiostanici Ize v případě potřeby snadno naprogramovat v terénu a přidat nebo odebrat funkce. Jejím charakteristickým rysem se tak stává flexibilita. Díky univerzálnosti radiostanice GM360 dosahujete vždy nejvyšší produktivity, a to bez ohledu na rychlost růstu podniku.

GM160 GM160

  pro stanice GM140/340 a GM160/360


Všechny A2 modely obsahují :
Tlačítko On /Off
4-kanákový provoz
Volume Rocker
2dealer Programmable
Single Tone Encoder
3 barevné LED indikátory
Interní rozhraní pro volitelné desky
Interní 4 Watt reproduktor
Uživatelský návod

Všechny A3 modely obsahují :
Tlačítko On /Off
3 mistný display , 6 ikon
128-kanálový provoz
2 Dealer Programmable Funkcion Buttons
Single Tone Encoder
3 barevné LED indikátory
Interní rozhraní pro volitelné desky
Volume Rocker
Kanálová tlačítka Up /Down
Prioritní skanování
Interní 4 Watt reproduktor
Uživatelský návod


Motorola GM950 mobilní two-way radiostanice byla vytvořena pro poskytnutí snadného používání, přesto jde o sofistikované řešení pro vaše specifické potřeby komunikace. Radiostanice GM950 podporuje 5-ti tónovou signalizaci pro poskytnutí funkcí, které jsou základní pro mnoho mobilních komunikačních systémů. Kdykoliv potřebujete zlepšit bezpečí vašeho bezpečnostního personálu nebo zvýšit efektivnost řidičů dodávek, radiostanice GM950 vám umožní dosáhnout tohoto úkolu. K dispozici jsou dva modely GM950, které vám umožní zvolit konfiguraci jaká nejlépe odpovídá vašim požadavkům.

Radiostanice je k dispozici ve 4-kanálové ("N2") a 128-kanálové ("N3") verzi s kmitočtovými rozsahy 66-88 MHz; 136-174 MHz a 403-470 MHz; výstupní výkon 5-25 Wattů. Signalizace: PL, CSQ a všechna hlavní 5-tónová signalizační schémata. Nízkofrekvenční výstup pro reproduktor jsou 4 Watty. Radiostanice GM950 prošly Accelerated Life Test (ALT=zrychlený test životnosti) a splnily MIL STD specifikace pro nárazy, vibrace a jiná nebezpečí.Model N2 bez displeje nabízí základní, levnou a pevnou 5-ti tónovou signalizaci.

Model N3 s displejem poskytuje "Multicall 1000" pro uživatelsky proměnná volání,   "ID-Decode" (umožňuje uživateli zjistit kdo jej volá) a "Status".