Představujeme Vám radiostanice z nové řady přenosných radiostanic MOTOROLA, které jsou uváděny postupně na trh v České republice.
Tato řada se prezentuje příjemným designem,
vysokým standartem uživatelských funkcí a spolehlivostí.

Jednokanálová radiostanice Practikal GP 320 z produkce firmy MOTOROLA Inc., je určena těm, kteří vyžadují vysoce kvalitní a spolehlivý výrobek s jednoduchou obsluhou. Tyto radiostanice se snadno ovládají v základním režimu klíčování ( stiskni a mluv ) a jsou ideálním úvodem do používání radiostanic.
Pokud chcete komunikovat jednoduše a efektivně,
zvolte radiostanici Practikal


Radiostanice Popular je 16-ti kanálová semiduplexní radiostanice určená všem, kteří potřebují zůstat stále ve spojení. Radiostanice GP-340 může snadno zvýšit produktivitu práce, protože umožňuje uživatelům, aby byli stále ve spojení a mohli se plně soustředit na vykonávanou činnost.
Máte-li radiostanici Populár, komunikace už nemůže být jednodušší.


Radiostanice Universal GP 360 je nezbytná pro rozvíjející se organizace pro svoji jedinečnou mnohostrannost. V případě potřeby lze radiostanici snadno přeprogramovat v terénu. Je možno ji použít, jak v prostředí staveniště, tak v elegantním interiéru exklusivního hotelu.
Radiostanice Universal je radiostanice, která roste s Vámi.
informace budou v nejbližší době

Motorola GP900 je schopná se přizpůsobit vašim specifickým požadavkům. Jen málo přenosných radiostanic nabízí takovou širokou možnost voleb v úhledném pouzdře, která vám umožní objevovat potenciál oboustranné radiové komunikace naplno.

GP900 rozšíří rychlost vaší odezvy ať již v případech ohrožení, kdy rozhodují vteřiny nebo budete-li chtít zvýšit vaši dostupnost během pracovního dne nebo noci. Vyberte si GP900 pokud chcete získat výhody mnoha funkcí, které jsou nabízeny jako standard.

Radiostanice je k dispozici ve 2, 16 nebo 99kanálové verzi s kmitočtovým rozsahem 68-88MHz,136-174MHz a 403-470MHz, výstupní výkon 1W až 5W. VHF a UHF verze jsou rovněž k dispozici jako CENELEC a FM (Factory Mutual intrinsically safe).